امکان استفاده از تاکسی اینترنتی از سال ۹۳ برای پایتخت نشین ها فعال شد و آن ها متوجه شدند که بدون نیاز به پیدا کردن شماره آژانس های مختلف و چانه زدن بر سر قیمت ها، یک تاکسی پیدا کنند و به مقصدشان بروند. این تاکسی ها شامل برخی ماشین های مدل بالا هم می شد! تمیز بودن ماشین، برخورد بسیار خوب راننده و نیز هزینه هایی کمتر از سایر تاکسی ها و آژانس ها سبب شد تا در مدت زمانی کم، تاکسی های اینترنتی جای خود را در دل تهرانی ها باز کنند! برای این کار فقط کافی بود یک موبایل هوشمند داشته باشند و برنامه مخصوصی را روی آن نصب کنند.

موج سوار نباشیم وقتی شنا بلد نیستیم

یک مدت که سروصدای زیادی راه انداخته بود خیلی ها سمت راه اندازی تاکسی های اینترنتی رفتند و اما نتوانستند دوام بیاورند،جالب اینجا بود که بعضی ها اصلا برنامه آنها بالا نیومده بود کوله بارشون رو جمع کردند و رفتند!

شعار هر ایرانی یک تاکسی اینترنتی

کم کم داشتیم تبدیل به شعار هر ایرانی یک تاکسی اینترنتی می شدیم که خداروشکر بعضی ها شکست خوردند و متوجه شدند انقدر هم که میگن راحت نیست.

یک عادت بسیار بد ما بچه های استارتاپی داریم که فکر میکنیم هر ایده ای که نو باشد رو باید وارد شویم ، نه اصلا اینطور نیست همیشه دنبال چیزهایی باشید که دانشش رو داشته باشید.

از آب گل آلود ماهی نگیریم…

در این وسط که خیلی ها داشتند غرق میشدند بعضی ها از آب گل آلود ماهی گرفته اند که کار کاملا غیراخلاقی بوده و هست.

طراحان محترم که ۹۰% از یک پلتفرم استفاده میکنید خواهش میکنیم راهنمایی درست بفرمایید و مزیت رو فقط کسب درآمد نزارید.

خیلی ها این وسط ضررهای میلیونی و میلیاردی کرده اند و میکنند ، یکی از کاربران که درخواست نوشتن این مطلب را از ما داشت خانه ۹۰۰ میلیونی خود را فروخته بدلیل اشتباهات و مشاوران دروغین و وارد استارتاپ تاکسی اینترنتی شده که متاسفانه حتی لانچ هم نشه است.

حرف پایانی….

لطفا اخلاق حرفه ای را از دست ندهید و کاربران محترم بدون مشاور درست وارد هیچگونه کسب و کاری که توانایی انجامش را ندارید نشوید

۲ دیدگاه برای “هر موج استارتاپی را نباید سوار شد و رفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *